1640964560.svg

Vzkazy

Napište prosím číslo dva:
 • Tom

  Julienko, já nemyslím, že je to tak žhavé, že by se dalo mluvit o pruzení. Znáš to - co se škádlívá, to se rádo mívá ;-). A "profláklé písničky"...no, to jsou docela silná slova. Myslím, že je neslýcháš denně v rádiu ;-)...

 • Emerka

  Ne. ;-) Pro mě je to celkem nový fenomén - poprvé jsem byla jako zaostalý čecháček oslovena minulé léto a docela mě to překvapilo. Teď se bavím tím, jak si Moraváci se Slezanama hrajou na pány pohrdající, zatímco Češi to prostě neřeší. Jak je vidno, většinou o jakékoli nesnášenlivosti ani nevědí. ;-)

 • Emerka

  Checht. :-))

 • Tom

  Možná, že se "dální východňani" báli na dalekém západě projevit ;-). To víš, duše citlivé...

 • Julienka

  Děcka, copak vás ještě nepřestalo bavit prudit se navzájem? Češi, Moraváci, Slezané? Narážky o zaostalích čecháčcích i když brané jako sebeironie jsou přece zbytečné. Přece nás spojuje muzika - v tomto případě, ne?! Koncert v Praze byl fakt dobrý, to musíte uznat. nepřipadala jsem si jako na koncertu vážné hudby ani náhodou. A obzvlášť nová sestava překvapila příjemně! A přikláním se k prosbě o ne tolik profláklé písničky na koncertech - třeba Z drnú :-))) Tož zas příště.

 • Emerka

  Možná je to zbytečný, ale zkoušíte pořadatele o ten plac poprosit? Já že by ty židle bejvaly šly poskládat vhodněji. ;-) ...už vážně mlčím...možná... ;-)

 • Emerka

  Vzhledem k tomu, že jsem si na sebe vzala neprozřetelně taneční sukni a sedla si pod pódium, tak můžu celkem dobře popsat situaci. Místa co na plochu moc nebylo, ale mě odrazovala hlavně výška. Nejsem žádnej hobit, takže když si stoupnu, tak bez problémů zastíním značný kus výhledu. Pak stačilo jen se ohlédnout a došla jsem k názoru, že bych se měla znovu křečovitě zaklesnut do židle a vyděržať. Sál byl plný lidí, kteří vypadali, že jsou na koncertě velmi vážné a ponuré hudby. O to víc mě pak překvapilo, že všichni tu jedinou písničku, kde nás Tom už zpívat málem donutil, znali. Spíš jsem čekala, že nás budou kamenovat i za ten malej nepořádeček, kterej jsme tam vepředu dělali. Asi tihle dální východňani vnímaj hudbu opravdu jinak než my zaostalí čecháčci. ;-)

 • Jakub

  No ne! Varttina a Kočkoorchestr. Já se zblázním radostí. :-)))))))

 • Jakub

  Já nevím, ale co se týče toho místa na skočení, myslím, že ho tam bylo dost (samozřejmě, že ne pro všechny). A na židlích nás snad nikdo nedrží - až na nás samotný.

 • Tom

  Takyže nehrajeme jen to co valí v hitparádě ;-). Holt není člověk ten, který se zavděčí lidem všem. V říjnu budeme hrát v klubu Delta. Řekl bych, že budeš spokojená ;-)))...

 • Emerka

  Já se nechci navážet do hitparády, ale zrovna jako směrodatnou bych ji nepovažovala. %-) Chápu, že si dost lidí si chce na koncertech skočit a ani já jsem málem neodolala tomu malinkému prostranstvíčku pod pódiem, ale stejně mi připadá, že by bylo pěkné slyšet některé určité pomalejší... No nic. Nechám toho. :-) A co se toho koncertu tejče, budu vyhlížet každou zprávičku. :-)

 • Emerka

  Fajn. Tak se mi zdá, že jsem nepochopila první půlku a ty druhou. ;-)))

 • Amélie

  Hmmm... Akorát, že maj vyprodáno :-((

 • Tom

  Tož nevím jak toto pořešit...To je vždycky na pořadateli. Je fakt, že den před tím na Flédě v Brně to byla vyloženě tancovačka, ale obecně platí, že nejlépe si s námi zatančíte v létě na fesťácích...;-) Zdravím moravskoslezskou sekci! :-) PS: Tuším, že květnový koncert s Varttina bude stojací a tím pádem i tancovací (když si vytancujete místo:-)))

 • Tom

  Jo, to je pravda. Už na to nemám moc čas, ale sem tam si zahraju :-). Třeba teď v pátek na nové scéně...(v Brně);-)

 • Tom

  Tož, Emerko, jak už jsem napsal výše, máme jakousi hitparádu, tady na stránkách, a podle hlasů, které ta která písnička dostane, se dá plusmínus určit hitovka. Ale, byť mám všechny písničky stejně rád, jenom hitovky by mě hrát stejně nebavilo. A o to jde. Aby to bavilo nás i vás. Jinak je to macha, nuda a bo jsme z Moravy, brzy byste to na nás poznali. A ke koncertu s Varttina...znám termín, znám místo, vím proč holky přijedou do Brna a následovně do Prahy a věř, že už v březnu všechno vyklopím tady na náš web (sekce koncerty) ;-)

 • Tom

  :-)))))No jo, vidíš to, jak ta Praha obrušuje hrany:-)...? Vypadá to, že příště to budou děvčice z Orlických hor, které pojedou lán světa aby slyšely koncert T.K.&ORCH. a ani 2 a půl hodiny jim nebude dost ;-)))...Ale proč až na Vánoce?

 • Maryčka

  No, jako členka moravskoslezské sekce musím přiznat, že v Práglu zalezlá jsem (bohužel, nebo bohudík?). A proto jsem byla moc ráda, že jsem si mohla naposlouchat trošku té vůně domova :o) Po našimu je přeci jen po našimu. Tomu Pražák zkrátka nemůže rozumět :o))) Jen příště trošinku více místa, aspoň někde v rožku, aby si člověk mohl i skočit, když je ta muzika tak do tanca :o))

 • ilicz

  hele, co je pravdy na tom, ze Tome, hostujes v Mestskym divadle v Brne? tusim to byla WestSideStory? ;:)

 • Emerka

  Vomlouvám se, že žvatlám i do týhle debaty, ale nějak to nemůžu rozdejchat. To s tou Värttinou je vážně pravda?!? Nebylyby nějaké podrobnosti kromě toho, co tam hodláte hrát? (;-) Taky by mě zajímalo, jak se rozlišují hitovky od nehitovek uznávám, že Sadné zrno je asi méně známé (přesto však dechberoucné, zvlášť kdyby by byl první poslech naživo), ale taková Čarodějka je snad dost populární. Já lituju toho, že jsem neslyšela svůj milovaný Šípek, ale to snad ještě napravím. :-) Ježíšek s Vámi, šťasný a veselý příští Vánoce!

 • Emerka

  Nojo, jenže já přijela z dálných hor Orlických v kraji východočeském a v jste končili už opůl dvanácté! (Načež jsem se ráno kvůli vánici nedostala na vlak a tudíž jsem se nedostavila do školy. %-)) MMCH velice bych se divila, kdyby přítomní Moraváci nebyli dočasně usídlení v Práglu a opravdu přijeli z domova. ;-)

 • Tom

  :-D ...houby moravský...:-D No, vemte to tak, že přijely až z Moravy, my končili o půl dvanácté...Víte jaké je to cestovat v noci zpátky na Moravu? ;-D

 • Tom

  Dobrá otázka :-)... "Hitovky" holt musí zaznít, ale je samozřejmě druhá věc, jak je vyvážit "méně hitovějšími" písničkami, které od posluchače vyžadují třeba hlubší ponor...Tohle dilema vedu před každým koncertem a v Praze zrovna zvítězilo - tady často nehrajem, příjdou asi spíše ti, kteří nás naživo ještě neslyšeli...atd...Nicméně, a také proto, máme na webu Hitparádu, ať si dramaturgii děláte sami :-). Ale neboj, příště...(tedy přespříště, protože - pššššt ;-)))- v květnu hrajeme v Praze jako předkapela finských Varttina a to bude jedna "hitovka" za druhou (včetně Moreny;-))) zahrajeme úplně nový program. PS: více takových posluchačů jako Ty! :-) Slava Velesu!

 • Jakub

  Ahoj kapelo, chci Vám pochválit koncert v Praze - moc pěkné (jako vždy). A mam dotaz. Uslyším někdy na vašich vystoupeních písničky: Morena, Vesna, Čarodějka, Ze země a písničky ze Sadneho zrna a nebo je nehrajete? Mam takový pocit, ale třeba je nesprávný, že stale hrajete osvědčené "hitovky", ale pak Vaše koncerty jsou stale stejné, což muže byt škoda, protože máte hodně fajné muziky a myslím, že je z čeho vybírat. Dik a Velas s Vami!

 • Emerka

  Jo! :-D (Kdyby se na to ty houby moravský ze zadních řad nevykašlaly předčasně... %-))

 • Tom

  :-)))))...to byste chtěly vědět, že jo?;-)

 • milaček

  Tak jak to toho 24.2.vidis?Ozvi se jakkoliv chces.

 • Berenika a Emer

  Tak, teď už je to vážně včera, co nám v notýscích přibyla dvě slova a v hlavě spousta hudby. :-) Za obojí děkujeme, taky za ten sníh, který jste nám do Prahy asi přivezli přímo z Beskyd. Mimochodem, měl jsi připravenou ještě jednu zaručeně poslední písničku? ;-) Nechybělo moc a došlo by na ni...

 • ilicz

  Na dobrou muziku se dobre radi... Uz se tesim na priste.... Praha i Trinec jsou mi ponekud z paze... a dalsi koncerty nejsou vypsany... anebo neumim hledat... fnuuuk.... nekdy priste... zatim mavam... A ukazte Cechackum, jak vypada poradna muzika....! =o)

 • Tom

  Jo, jo...fajně se hrálo a vy jste fajně řádili :-). Dobré ráno ;-))))))

 • ilicz

  Preju krasny dobry rano... je to nekolik minut, co jsem se vratil z Fledy, tise si prozpevujici smesku pisni vasich a Canki... Moooooc krasnej koncert... diky Vam vsem... dobrou noc! =o)

 • Zdenka

  Doufám:-) Měj se...

 • Tom

  Fajně, díky. Ten hrad se mi zamlouvá...tož uvidíme a třeba se uvidíme ;-)

 • Tom

  Díky za připomínku. Všechno bude :-). Ale je to tak: náš webmaster Honzík právě státnicuje a po státnicích během února přemístí celý web na jiný server s větší kapacitou, takže budou k mání nejen ukázky ze všech našich desek, ale i noty, více fotek a hitparáda nebude tak poruchová, jak doposud je. A vůbec dozná náš web vícero změn. Samozřejmě k lepšímu ;-). Ještě jednou díky, připomínky bereme :-).

 • Zdenka

  Hrává se tady v takové příjemné hospůdce Na Věčnosti, i když ta je dosti malá. Ale míváme tady skvělé akce, a to v září Znojemské vinobraní, a na začátku června Slavnosti piva (Hostan:-). Mimo to se tady děje Znojemské kulturní léto, kdy se hraje na nádvoří hradu. Takže doufám, že máte dobrého manažera, a někdy se uvidíme. Těším se!!!moc:-))

 • Berenika

  Jen taková drobnost: proč v diskografii u Těšínského nebe nejsou k dispozici aspoň ty mp3 ukázky co mají na stránkách Indiesu? Stačilo by jen přidat odkaz...

 • Tom

  Musím se přiznat, že mě hodně těší, že máme posluchače, kteří naši muziku vnímají po všech stránkách. Když něco takového, jako Ty Galadriel, napíše hudební recenzent, je to vpořádku - je to jeho práce. Ale od "běžného" posluchače to fakt potěší :-). Díky a v Rožnově na slyšenou :-)).

 • Galadriel

  Souhlasím se Zdenkou ze Znojma, kdybych nebyla z Rožnova, asi bych se o vás jen tak lehce nedozvěděla, což by byla škoda, protože děláte nádhernou a kvalitní muziku. Zdá se mi, že si s melodiemi i aranžmá čím dál víc hrajete a je to ku prospěchu. Třeba taková Morena, která si při i sedmiminutové stopáži drží neuvěřitelné napětí, to je bomba! Doufám, že u nás zase brzo zahrajete! :o)

 • Tom

  Hola hej, zdravím do Znojma :-). Pravda, tam jsme ještě nehráli. Tož pro začátek bys mohla dát tip, kde se u vás takováhle muzika hrává a zbytek necháme na našem manažerovi;-). Každopádně díky za příjemná slova:-))

 • Tom

  Super! :-) Tož na viděnou a slyšenou v dubnu v Boomerangu, při oslavě Pohanského jara!

 • Zdenka

  Ahoj, miluju vaši hudbu, i když musím říct, že normální člověk, co do hudby moc nekutí, se asi nedozví, že tady někdo provozuje tak kvalitní hudbu. Mě se to povedlo jen hodně náhodou- nebo to byl osud, protože sem se do té muziky fakt zamilovala. Doufám, že se chystáte zahrát někdy tady u nás ve Znojmě, případně Tě můžu pozvat na besedu k nám na znojemský gympl. Sice nevim co bys z toho měl, ale mě by to udělalo radost:-) Každopádně přeju moc moc dalších úspěchů a stále víc fanoušků!!!

 • Miláček

  Gratuluji ke 3.místu.Jak to vidíš s koncertem vítězů Porubskýho skřivánka?21.února je soutěž,takže by to mělo být nějak 24.února ve čtvrtek,nemýlím se.Ozvi se mi jakkoliv chceš.Papapa

 • paja

  tož jsem hlasovala pro Tanečnici na Klip roku, protože vy na to máte:-) nahrála jsem si to (už podruhé:) a mám to i na CD, takže vím, o čem mluvím:-) je to skvělé. držím vám všechny palce.. a to, co jsem napsala níže, stále platí:-)

 • Tom

  Díky moc! :-) A jestli můžu, doporučuju k poslechu i Relic dances (další desku, na které jsem se letos podílel). Je to sice tvrdá hudba (doom metal+folklór), ale dělá mi stejnou radost jako Těšínské niebo. :-)

 • Helena

  Ahoj Tome! Konečně jsem si poslechla CD Těšínské niebo a vážně mě to dostalo. Nohavica a polština už je tak jako tak bezvadná kombinace, ale Vaše aranžmá taky nemá chybu. Má to skvělé nápady! Doufám, že to někdy uvidím, do Těšína ale cesta dlouhá...Přeji hodně štěstí a ještě hodně dalších skvělých CD, ať máme co poslouchat!

 • Tom

  Díky moc, Nunčo! :-)

 • Tom

  Bardzo dziekujemy :-)) i duzo pozdrawuv do Polski! :-)

 • Tom

  :-))

 • Nunča

  Ahoj Tome, a taky samozrejme spole, gratulace k 3.mistu f TV. Jen je hobluj , mate na to. Tak na to pristi 1. misto. :)

 • Michalina

  Hej! Gracie cudowną muzykę, tak trzymać, gratuluję!

 • paja

  musím vám sdělit, že Do tanca! se neoposluchá ani po třístém poslechu. naopak je lepší a lepší.stejně jako všechny vaše CD, které mám doma. díky za to. ale naživo jste nejlepší:-) to se prostě nedá nijak popsat, to je absolutní blaho a souhra a dokonalá, skvělá a bytostně valašská melodie. děkuji, že jste. miluju vás, Tome

 • Tom

  Ale jazda!!!:-) Díky :-)))))))

 • Amelia

  Ale jazda, mam numer 20 000 :-)) Jen tak dál, ať Vám vzkazů a fanoušků přibývá, jak na vzkazovníku, tak i na koncertech :-))

 • Tom

  V sekci Koncerty je aktivní odkaz na stránky Boomerangu(stačí kliknout:-)). Zároveń upozorňuju na podobnou akci v Brně, kde hrajeme taky. Ta je ale později (14.2.) a Fléda ještě nemá aktuální program na únor...viz. Koncerty...

 • David 'ilicz' Klementa

  Nejaky konkretni lakadlo? Jakoze uz ted jsem na vazkach , zda se tam za vama neprijet podivat... Kdo vsechno tam bude (krom Toma jeste treba soucastky z Orchestru)... To vite, z Brna cesta daleka =o)

 • Tom

  Ahoj Anetko,"a ja oprocz paru slow i ale jazda to nic nie rozumiem!! Time to learn this language";-)))))I ja ciebie pozdrawiam. Tego czasu z Moraw - z Brna.

 • Tom

  :-)))), zupelne jak pisezs. Muj polski jest taki jaki jest, ale dobry na to by sie dogadacz;-). Niech jest Tvuj czeski tesz taki!:))). V gurach krkonošských to bede fajne;).

 • Yawa

  Amelia??? To ta Amelia??? Oczom wlasnym nie wierze :-))

 • Aneta

  A ja oprocz paru slow i ale jazda to nic nie rozumiem!! Time to learn this language :-)) Takie gadanie to cos mi przypomina!

 • Aneta

  Hallo Tom, ik vind je Cd Do Tanca hartstikke leuk, echt super gaaf, en je weet best, waar ik deze CD vandaan heb ;-)) Pozdrawiam Cie goraco z Rotterdamu, gdziekolwiek teraz jestes ;-))

 • Renata

  :-)) Kácející se písničkář, toť sousto pro bulvár ;-)) Všimni si, že jsme vytvořili nejdelší řetízek otázek a odpovědí. To mám z těch webblogů ;-)) Tož se těším, až Tě slezský národ uvidí na Horalském bále v Mostech u Jablunkova. A v kroji! Tvoji fanoušci už zřejmě vědí v jakém :-)

 • Tom

  Budeš mít příležitost to napravit nas benefičním koncertě pro Srí Lanku v Boomu 30.1.2005...;-)

 • Tom

  :-))).

 • :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Právě jsem se smíchy skácel z židle. Dobrý nápad!;-)

 • Renata

  Tož fanoušci to můžou sponzorsky zaplatit jako předplatné ;-)) A o Vánocích pak budeme chodit po obchoďácích s Vaší hudbou ve sluchatkách :-)) Ale jazda! Dobry pomysł? :-)

 • Tom

  Tož, fajně se hraje pro tak fajne publikum :-)). Třeba se jednou rozhoupeme a uděláme vánoční desku. Jen tak pro sebe a naše nejbližší fanoušky...;-)) a fanynky ;-))) (aby se nemohla hrát v obchodňácích ;-)))

 • P

  By the way... Mně pořád vrtalo v hlavě, koho mi ta pěkná paní z televize připomíná. Pak slyším "Už sa slunko" a dojde mi to. No jo, Alena Antalová, jsem blbá. :)

 • Sandieta

  Ahojda :o) Tak se moc omlouvám, že jsem nedorazila do Boomu, ale nešlo to, páč jsme zrovna v ten včer mrzli celá škola v kostele Don Bosko, kde jsem tradičně jako každým rokem zpívali rodině, přátelům a známým vánoční koledy. Alespoň jsem vás provázela vzpomínáním na koncerty minulé a doufáním, že nebyly poslední :o) Do nového roku přeju spokojené posluchače a ještě větší úspěchy, než jste měli doposud. Anebo tedy minimálně stejné :o)) Ahooooooooj :o)

 • Renata

  Děkuji Vám za nádherný koncert v Boomerangu, zase jiný a se zajímavou dramaturgií :-)) A koledy Vám mimořádně sluší, ráda bych si je poslechla v tomto čase a vánoční trh nabízí tolik trapnosti... Krásné Vánoce a hodně inspirace v Novém roce :-* P.S. A moc se mi líbí, Tomku, že na svých koncertech nabízíš i desky svých přátel. To se málokdy stává...

 • Hančí

  Aha, tož to ja. Díky za vysvětlení. V tym připadě nezbývá nic jiného než popřát aby získalo co nejvíc posluchačů a mělo úspěch. TAK HODNĚ ŠTĚSTÍ A AŤ SE DAŘÍ! :o))

 • Tom

  Ještě ke Starodávným tancům - zde je možno přečíst si velmi zajímavou a fundovanou recenzi na tuto desku:http://www.metalopolis.net/art_reviews.asp?id=1799 (Takové recenze kdyby psali folkoví dojmologové!)

 • Tom

  Zdravím na Hvězdu ;-).

 • Tom

  Jsou tam samozřejmě zpívané písničky. Jen jedna instrumentálka - GIGULA. Nejlépe si pro představu to CD pořídit :-)). Ale pozor. Relic Dances není albem T.K.& ORCHESTRU. I když jsem ho produkoval a dokonce jsem si na něm i zahrál. Znalci naší muziky tam samozřejmě najdou spoustu podobných hudebních postupů a zmíněná GIGULA je v akustické verzi na našem CD DO TANCA!, je to plnokrevné album našich kamarádů S.S.O.G.E. Doporučuji všem, kteří mají hlad na zajímavou hudbu, která boří hranice hudebních škatulek :-).

 • Hančí

  Zajímá mě to poslední album Relic Dances - jsou jen instrumentálky nebo i zpívané? pozn. nějak si ten mix cimbálu a metalu nedokážu představit:o))

 • Julinka Kobeřická

  Přesně tak, Hlučínsko zastupujou jako stálá scéna Tomáše Kočka a orchestru výhradně Kobeřice... A když se dlouho nehraje tam, musí se dojet třeba do Ostravy, doufám, že před Vánocema někoho zbantuju. Zatím moc pozdravuju.

 • Tom

  Tož, uvidíme... V Hlučíně jsme ještě nehráli. Na Prajzsko jezdíme hrát do Kobeřic, ale třeba se ozvou aj z Hlučína ;-).

 • Miláček

  Achojik!Nestálo by za škodu mít nějaký koncert v Hlučíně,co myslíš?Určitě by tam přišlo dost lidí.

 • Tom

  Neboj, Amelio, do Polska se chystáme taky :-).

 • Kelt z Prysku, potažmo Prahy

  Koncert ve Švandově divadle??? To je super zpráva!!! Určitě příjdu. Zdravím.

 • Amelia

  Hurrra!! Przyjadę :-) A koncerty w Polsce? ;-)

 • Tom

  Tož, dobrá... I když to nefunguje tak, že se s kapelou domluvíme a zítra jedeme hrát do Prahy ;-), pro všechny stálé i dočasné Pražanky a Pražany mám dobrou zprávu: 15.2.2005 budeme mít koncert ve Švandově divadle...:-)

 • Berenika

  Jako částečná jmenovkyně a dočasná krajanka Berkany (to znamená bříza, nemýlím-li se... ;-) ) se také přidávám k prosbě o konzert v Praze!

 • Berkana

  Což takhle nějaký koncertík ve středočechách? Nejlépe v Praze :o)

 • Tom

  Ahoj Kelte! nekteré veci nejdou tak jak bych si prál. Zpevník budu urcite doplnovat, ale ten cas je fakt potfora! :-). Vím, ze kdesi po netu jsou nase pisnicky v ruznych zpevnicich rozesety, ale nerucim za ne. Akordy i slova mnohdy nesouhlasi. Nicmene jako první pomoc se to dá... Slovan z Moravy ;-)

 • Kelt z Prysku

  Ahoj Tomáši, opět Tě po delší době zdravím. Konečně se mi dostalo do rukou CD "Do tanca" a musím Ti říct, že od té doby se u mne doma přehrávač cédéček nezastavil... :o) Opravdu moc, moc povedené (ostatně i jako ostatní Vaše CD)! Chtěl jsem se jen zeptat, zda náhodou ve zpěvníku neuvažujete zveřejnit i ostatní, dosud nezveřejněné, písničky (popř. zda by nebylo možné si stáhnout komplet zpěvník všech písniček). Člověk se totiž při poslouchání Vašich písniček jen těžko ubrání tomu, aby si nezpíval s Vámi. Předem díky za odpověď.

 • Tom

  Na těchto stránkách se k petici a celé akci SBOHEM DOLY! dozvíte více http://www.wnt.cz/nasebeskydy/index.html

 • paja

  dobrý den, vyzývám vás všechny, kdo ještě nepodepsali petici proti otevření dolů ve Frenštátě, aby tak učinili a aby o této petici informovali co nejvíce lidí. Pokud se podaří shromáždit dvacet tisíc podpisů, odloží se tento projekt do roku 2015. Snad se nebude těžit nikdy...

 • Tom

  Inu, rodinné záležitosti.Peťa se nám vdala a Šaman rozvedl...

 • Sandieta

  Ahoj Tomáši, tož si to tu po nějakém čase zase prohlížím a koukám, že jste krapet pozměnili sestavu. Copak se stalo s Peťkou a se Šamanem? ;o(

 • Tom

  Myslím, že v Okolí Brna budeme hrát dvakrát.Jednou v Pekárně a jednou v Moravském Krumlově, kde by to mělo být komorní a asi ve dvou. Zdravím do Hustopečí! :-)

 • Tom

  Super! :) Info - viz. výše.

 • Tom

  I já posílám na jih Čech šumný den...:-)Bohužel ale nevím o tom, že bychom měli zahrát u vás na jihu...Asi tam těch možností není tolik...Ale-všechno má svůj čas. Do té doby třeba někde u nás na Moravě :-)

 • Tom

  Tak to tady máte dvakrát...(Radši dvakrát než vůbec...;-))

 • Tom

  Vy všichni, kteří chcete připojit svůj protestní hlas k hlasům našim a obč. sdružení Naše Beskydy proti poddolování Beskyd a otevření dolů v Trojanovicích, vězte,že tak můžete učinit svou účastí na akci , která se bude pod názvem SBOHEM DOLY konat 19.11.2004 od 17:00 na Náměstí Míru ve Frenštátě pod Radhoštěm.

 • Tom

  Zdravím vás všechny, kteří se chystáte 19.listopadu přidat svůj protestní hlas k hlasům našim a celého občanského sdružení Naše Beskydy. Protestní akce proti otevření uhelných dolů v Trojanovicích se koná 19.11. 2004 od 17:00 na Náměstí Míru ve Frenštátě pod Radhoštěm.

 • brumlík

  Hezký sluníčkově usměvavý den, pořád mi v hlavě hrajou úžasné písníčky na Dortu pro Brontosaura v Telči. Nechystá se někdy v koncert v okolí jižních čech? Třeba České Budějovice?

 • Lucka

  Ahojky, všechny srdečně zdravím z Hustopečí. Jaké další koncerty máte v plánu? Co Brno a okolí?

 • Paja

  chci vám a Helence poděkovat za krásný včerejší zážitek. bylo to takové příjemně klubové a váš výkon byl jako vždycky naprosto bezchybný a dokonalý. nejvíc se mi líbii Formani a Zbojnický zvrtek.. a pak samozřejmě recitace:-) jaktože si to pamatujete? ještě jednou děkuji a už se nemůžu dočkat 19. listopadu

 • Evulka

  Ahoj Tome, musím říct, že informace o protestní akci proti poddolování Beskyd se šíří rychle. Dokonce se objevila i na webu Masarykovy univerzity. Tím, že tam studuje hodně lidí z našeho kraje (i já :-), myslím si, že účast na demonstraci bude hojná. Chystám se tam taky a těším se na Vás. Šak my si ty Beskydy poddolovat nenecháme!!!

 • Tom

  Mám pocit, že v Olomouci budeme někdy na jaře...